Sağlıklı Doğal Ahşap Yataklar

Evimizde çocuklarımızın kendi işlerini kendilerinin yapabilecekleri ortamlar hazırlayarak kendi kendilerine yetebilme becerilerini ve öz güvenlerini desteklemiş oluruz. Burada öncelik çocuğun hayatını kolaylaştırmaktır. Çocuğun kullanım alanındaki nesneleri, çocuğun boyutlarına uygun olarak düzenlenmelidir ki çocuk günlük işlerini ya da ihtiyaçlarını tek başına yardım almadan yapabilsin. Evinizin odalarında çocuğunuz için ayrılmış alanlar bulundurulmasına özen gösterilmeli ve bu alanlarda ona ait eşyalara istediği zaman kendi başına ulaşabilmelidir. Çocuklar bu hazırlanmış ortamda daha mutlu ve başarılı olacak ve bir birey olduğunu hissedecektir. Yatakları ise yere mümkün olduğunca yakın olmalı, kendi yatıp kalkan bir çocuk yatağını daha çok benimseyecek ve kendine ait hissedecektir.

Bebek ve çocuklar gün içersinde uzun süre zaman geçirdiği mobilyaların doğal, ekolojik ve güvenilir olması, onların sağlığı açısından önemlidir. Bu nedenle tasarımını ve üretimini yaptığımız yataklar dayanıklı, sağlıklı, doğal ve el yapımıdır.

Bütün ürünlerimiz hiç bir kimyasal işlem görmeyen doğal ahşaplardan yapılmaktadır. Fırın kurusudur. Çocuklara zarar vermeyecek şekilde bütün parçaların keskin köşeleri ovalleştirilir ve üç kat yüzey işleminden geçirilerek bütün yüzey pürüzsüzleştirilir. Kullanılan boya ve tutkallar su bazlı olup, çocuk sağlığını tehdit etmeyecek sertifikalı alman menşeili ürünlerdir.

Bu kategorideki ahşap yataklar doğaya geri dönüşümlüdür. Alacağınız her yatakla birlikte çocuğunuzun adına, fidan dikimi yapılmaktadır. Çocuğunuzun adına hazırlanan sertifika da sizlerle paylaşılmaktadır.