Beşik Kiralama Sistemi (BKS)

Beşik kiralama sistemi (BKS); müşterilerimizin de ağırlıklı talepleri doğrultusunda sizler için geliştirdiğimiz kolay ürün elde edinimi ve kullanım ömrü bitmiş ürünlerin değerlendirilmesini sağlayan bir sistemdir. Bu sistemle yeni doğanlar için anne yanı bebek yatağı ve beşik ürünlerimizin istenilen modellerini satın almak yerine kiralayarak bebeklerimizin büyüme aşamaları sonrasında ‘bu ürünleri artık ne yapacağım’ diye düşünmeden, belirli bir ücret karşılığında para iade garantisi ve bir üst ürünü indirim imkanları ile alarak ürünlerin firmamıza teslimi amaçlanmıştır.

Bu sistem ile çocuklarımız hızlı büyüme dönemlerini kiralanabilir doğal ahşap sağlıklı bebek mobilyaları ile geçirirken, uzun süre kullanabilecekleri yataklar için hem yer kaybı olmayacak hem de istenilen tasarımlarda ürün seçme/yaptırma imkanı olacaktır.

Bu yöntemle kısa süre kullanılması mümkün olabilecek mobilya gruplarının ağırlığını evinizden ve cebinizden hafifletiyoruz. Aynı zamanda üst grup çocuk yatakları ile ilgili de indirimli satın alma imkanı sunuyoruz.

Kiralama kapsamında;

> Anne yanı bebek yataklarının kiralama süresini en az 6 ay, bebek beşiklerinin kiralama süresini en az 1 yıl olarak sunuyoruz.

> Anne yanı bebek yatağı ve beşik ürünleri için de modellerimiz içerisinden istenilen rengi seçme imkanını sağlıyoruz.

> Karşılıklı yapılacak sözleşme ile müşterilerimize olan tutar iadesi ve firmamıza olan ürün iadesini güvence altına alıyoruz.

> Kırılan ve deforme olan ürünlerimizi hasar durumuna bakmadan belirlenen kesintiler karşılığında geri almayı taahhüt ediyoruz.

> Kira süresinin uzatılması istenmesi durumunda belirlenen aylık tutarlar karşılığında sözleşme uzatılmasına imkan veriyoruz.

> Kiralama sürecini bitiren müşterilerimize, firmamızdan üst grup çocuk yatağı talep etmesi durumunda istediği yataklarda para iadesine ek olarak ayrıca %15 indirim sağlama sözü veriyoruz.

> Kısacası sizlere ürün satarak evinizde ve cebinizde yer açıyoruz…