Ev Tekstili

Son dönemlerde biz ve çocuklarımız bulunduğumuz bütün yaşam alanlarında kimyasala maruz kalmaktayız. Bundan dolayıdır ki  yediklerimizde, içtiklerimizde, giydiklerimizde hep doğalını ve sağlıklısını tercih eder duruma geldik. Özellikle bebeklerimiz ve çocuklarımız için en güvenilir ürünler araştımak konusunda aileler daha hassas davranmakta. Çocukların tüm gün temas ettiği, yattığı yataklarda, nevresimlerde, çarşaflarda, yastıklarda, oyuncaklarda onlara zarar vermeyecek ürünler tercih edilmeye başlandı.

Bağışıklık sistemi tam gelişmemiş olan yeni doğan bebekler, daha alerjen ve astım hastası çocuklar için sağlıklı ve doğal ürünlerin kullanılması önemini dahada artırmaktadır. Bu tarz ürünler boya ve zararlı kimyasal içermediğinden dolayı astım ve alerji hastası hassas çocuklar için riski iyice azaltmaktadır. Ekolojik, doğa dostu ürünlerin üretimi ve sunumu malesef çok daha az olduğu için bu ürünleri aileler kendileri araştırıp bulmaktadır.

MiniG olarak, sizlere doğal ahşap ürünlerimizin yanında, daha ekolojik güvenilir tekstil ürünleri de sunmaya karar verdik.