[vc_row][vc_column][modus_pagetitle title=”Doğal Ahşap PratiG Tasarımlar“][/modus_pagetitle][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][ultimate_spacer height=”20”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Ekolojik Tak-Çıkar Tasarım Yataklar

Bazen en iyi tasarımlar en basit olanlardır. Biz de miniG olarak, uzun ömürlü ve sağlıklı olmasının yanında çocuklarınıza zararı olmayan tasarımlar/üretimler yapmaktayız.

Ülkemizde yetişen yerli ağaçlardan yapılan ve  ustalarımızın marifetli ellerinden çıkan ürünler kaliteli olmasının yanında tamamen ihtiyacınıza göre tasarlanıp üretilmiştir.

PratiG modeller, çocuk odasında sadelik ve basitlik araştıranlar için güzel bir seçenek olmasının yanında ürün sağlamlığı nedeni ile yetişkinlerinde çok rahat kullanabileceği modellerdir.

Tek kişinin bile çok rahat 3 dakikanın altında kurulum yapabileceği basit tasarımlı modellerimiz sizleri beklemekte…

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][ultimate_spacer height=”20″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][modus_product type_product=”feature-product-more” cat_product=”minig-pratig” items_show=”-1″ column=”4″][/modus_product][/vc_column][/vc_row]